Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
صفحه نخست

این اولین پست سایته !

در تعطیلات نیمه خرداد سال 95 شروع به ساخت این سایت کردم.با چشم پوشی از یه سفر هیجان انگیز ! نقشه های بزرگی براش دارم ! به سایت من خوش اومدید.

این اولین پست سایته !

خیلی وقت بود که تو فکر راه اندازی این سایت بودم و امروز بعد از مدتها وقت خالی پیدا کردم تا بالاخره شروع به کار کنم.و از این بابت خیلی هیجان زده ام.

برنامه های زیادی براش دارم ولی ترجیح میدم آروم آروم پیش برم.هم اینکه مسیر رو یواش یاد میگیرم و هم نمیخام تصمیم های عجولانه بگیرم.

یه اصلی تو علم اقتصاد وجود داره که میگه در جامعه بی نهایت تقاضا ، و عرضه به میزان بسیار کمتر وجود داره.به صورت ساده تر یعنی تقریبا همه مردم دنیا دلشون یه ماشین آخرین مدل بی ام دبلیو میخواد ولی در واقع شاید کمتر از یک درصد اونا به خواسته شون میرسن.

این به این معنی نیست که شما باید دست از آرزوهاتون بردارید و فکر کنید که نمیتونید چیزایی که دوست دارید رو داشته باشین بلکه باید یاد بگیرید چه جوری مخارجتون رو کنترل کنید و شیوه های کسب درآمد جدیدی رو پیدا کنید.

من مقاله و کتاب های زیادی در این مورد خوندم و میخوام که در این سایت اونهایی که امتحانشون رو پس دادن رو در سایت بهتر از دیروز معرفی کنم.

پیش به سوی زندگی بهتر !

ارسال نظر